Lampa oprawa stojąca ogrodowa Globo Dacia z czujnikiem ruchu 1x60W E27 stalowy 3158S

3 ofert od 142,0 zł do 144,90 zł
Szczegóły
Producent GLOBO
EAN 9007371118458
Opis

Lampa stojąca zewnętrzna Boston – bezpieczeństwo i nastrojowy klimat wokół domu Chcesz oświetlić ścieżkę prowadzącą od furtki do drzwi wejściowych? A może brakuje Ci klimatycznego oświetlenia na tarasie albo werandzie? Zaplanowanie systemu oświetlenia ułatwi Ci lampa stojąca zewnętrzna Boston.

Smukły kształt słupa w połączeniu z neutralną kolorystyką (inox, opal) sprawia,bezproblemowo zintegrujesz lampę do istniejącej architektury ogrodowej, zieleni i ścieżek. W lampie znajduje się czujnik ruchu o promieniu 90° i zasięgu 9 m, zatem nie musisz ręcznie włączać światła, żeby każdy domownik odnalazł drogę do domu.

Nie obawiaj się, że oświetlenie zniszczy się pod wpływem warunków atmosferycznych – lampa ogrodowa Boston została stworzona z trwałych i niepodatnych materiałów, tj. Stali , a także tworzywa sztucznego.

Klasa szczelności IP44 świadczy o tym,kompozycja uniemożliwia przedostawaniu się wody, kurzu, a także innych skażeń do środka klosza. Lampa zewnętrzna Boston z czujnikiem ruchu może służyć do oświetlenia ścieżek i ważnych składników architektury – tarasu, werandy, altanki czy oczka wodnego.

Dzięki uniwersalnemu designowi lampa pasuje jednocześnie do budynków o nowoczesnej bryle, jak i tych bardziej tradycyjnych.