Eglo riga zewnętrzne kinkiety biały, 2-punktowe - klasyczny - obszar zewnętrzny - riga - czas dostawy: od 3-6 dni roboczych

3 ofert od 125,90 zł do 125,90 zł
Szczegóły
Producent EGLO
EAN 9002759941017
Opis

Kinkiet zewnętrzny ogrodowy Eglo Riga 2x3W GU10 LED biały IP44 94101 - Kinkiety Eglo Riga zostały wykonane z przeznaczeniem jako oświetlenie zewnętrzne. Wszystkie oprawy posiadają odpowiednią klasę szczelności, dlatego bez obaw można je zainstalować w miejscach narażonych na wilgoć.

Kinkiety zewnętrzne w profilu Tuby zostały wytwarzane z metalu i występują w odcieniu antyczny brąz, stal szlachetna, antracyt i biel. Występują w dwóch wymiarach o wysokości 20 cm i 15 cm. Pokaźniejsze kinkiety świecą jednocześnie do góry jak i do dołu, natomiast te wysokości 15 cm kierują światło w jednym kierunku.

Oprawy przypasowane są do żarówek LED o gwincie GU10, które marka dołącza w pakiecie. Oprawy montowane są bezpośrednio do powierzchni, oprawy nadają się do montażu narożnego. W oryginalnym opakowaniu producenta znajduje się instrukcja montażu lampy.

Oprawy objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta. Austriacki firma oświetlenia Eglo jest jednym z wiodących na rynku Europejskim dzięki temu, że produkty Eglo wytworzone są z dużą dokładnością, z najlepszej klasy materiałów.