Dopasowany maszt oświetleniowy HighCircle antracyt

Szczegóły
Producent Albert Leuchten
EAN 4007235208641
Opis

konwencjonalne kształty w nowej odsłonie - maszt oświetleniowy HighCircle Źródło światła w maszcie HighCircle podwyższa się w okrężnym profilu nad podłożem, delikatnie emitując światło. Bez wątpienia maszt nadzwyczajnie uzupełni obszar zewnętrzny, a przy zastosowaniu na terenie marki uraduje oko użytkowników terenów zielonych w restauracjach lub hotelach.

Pojęcia „olśniewa" należałoby w tym przypadku unikać, ponieważ mimo że maszt bez dwóch zdań przekonuje, nie rzuca się w oczy swoim designem i światłem, a wyłącznie proponuje dużą moc (1800 lm) pozbawioną ekstrawagancji.

Właśnie z tego względu dedykowany jest do profesjonalnych zastosowań. Producent tej lampy zewnętrznej może powołać się na długą tradycję - już od 1864 r. Tworzono wysokiej jakości produkty metalowe, a w latach 50-tych nastąpił przełom w przemyśle oświetleniowym.

eksponuje go wysoka jakość - jednakowo ważna, jak na samym początku - i aby ją zapewnić, lampy wyprodukowane są wyłącznie na terenie Niemiec. Do produkcji stosowane są jedynie wyselekcjonowane materiały, które oprą się silnym wpływom środowiska i dlatego będą długo cieszyć się trwałością.

gromadzi rodzaj żarówki: Żarówki LED Żarówki: 1 x 30 W LED Żarówki: zawiera Jednostka mocy: 30 ilość żarówek: 1 LED wbudowany na stałe: ja mieści dopełniające LED: nein dodatkowe LED są wymienne: nein