Hyal Drop Multi Krople d/oczu/soczew.nawil (4049649000039)

3 ofert od 29,99 zł do 32,83 zł
  • Hyal Drop Multi - 10ml
    Krople Hyal-Drop Multi firmy Bausch&Lomb nawilżają i przyjemnie odświeżą powierzchnię oczu, a tym samym na długo niwelują objawy "suchego oka". Innowacyjne rozwiązanie opatentowanego mechanizmu z pompką z wbudowaną srebrną sprężynką spraw...
  • Hyal-Drop multi 10 ml
    Krople do oczu Hyal-Drop multi nawilżą i przyjemnie odświeżą powierzchnię Twoich oczu, a tym samym na długo złagodzą objawy suchego oka. Jeśli więc męczy się pieczenie, zaczerwienienie oka lub uczucie piasku w oku, sprawdź to nowoczesne rozwiązanie i...
  • Hyal-Drop multi, 10 ml
    Hyal-Drop? multi Nowoczesne krople do nawilżania oczu i soczewek kontaktowych, 10 ml Skład: kwas hialuronowy 2,4 mg/ml, bez konserwantów Wskazania: nawilża i odświeża oczy w przypadku uczucia suchości, podrażnienia i zmęczenia oczu. Krople Hyal-Drop?...
Szczegóły
Producent DR. GERHARD MANN CHEM-PHARM FABRIK GMBH
EAN 4049649000039
Postać krople
Opis

Krople do oczu Hyal-Drop multi nawilżą i przyjemnie odświeżą powierzchnię Twoich oczu, a tym samym na długo złagodzą objawy suchego oka. Jeśli więc męczy się pieczenie, zaczerwienienie oka lub uczucie piasku w oku, zobacz to nowoczesne rozwiązanie i zadbaj o swój codzienny komfort.

Ochrona przed infekcjami i mikrourazami - regularne wykorzystywanie kropli do oczu obniża ryzyko infekcji narządu wzroku oraz mikrourazów. Aspekt ten jest istotnie ważny u osób korzystających z soczewek kontaktowych.

Błyskawiczne nawilżenie oczu - dzięki licznym i skrupulatnie przypasowanym substancjom nawilżającym krople w zaledwie kilka sekund od aplikacji przywracają oczom dobrą wilgotność, eliminując tym samym problem ich suchości i zaczerwienienia.

Bez konieczności zdejmowania soczewek - krople możesz aplikować też wtedy, kiedy masz już założone soczewki. I dotyczy to zarówno miękkich, jak i twardych szkieł kontaktowych. Lepszy aplikator - samodzielna aplikacja kropli do oczu może sprawiać problemy.

Twórcy Hyal-Drop Multi wiedzą o tym, dlatego swój produkt wzbogacili o łatwiejszy w obsłudze aplikator, który dozuje ilość preparatu jeszcze lepiej dobraną do pojemności worka spojówkowego. Brak konserwantów - skład opisywanych kropli do oczu pozbawiony jest jakichkolwiek środków konserwujących, dzięki czemu jest optymalny dla alergików i osób o wrażliwych oczach.

Możliwość przedłużonego wykorzystywania - standardowe krople do oczu mogą być używane poprzez maksymalnie cztery tygodnie od otwarcia. Hyal-Drop Multi są jeszcze komfortowojsze, bo służą choćby przez dwanaście tygodni, bez najmniejszego ryzyka infekcji i podrażnień.

Charakterystyka kropli do oczu Hyal-Drop multi: innowacyjne rozwiązanie opatentowanego mechanizmu z pompką powoduje, iż krople Hyal-Drop multi odpowiadają na współczesną wzmożoną potrzebę rozwiązania problemu nawilżania oczu.

Wielu osobom samodzielne wpuszczanie kropli do oka sprawia problem. Pojemniczek do kropli Hyal-Drop multi został zaprojektowany tak, żeby maksymalnie ułatwić i uskutecznić aplikację preparatu. Dzięki czemu momentalnie i bez problemu uda ci się samodzielnie wpuścić krople do oka.

Preparat nadzwyczajnie spełni oczekiwania u osób, których oczy są suche i podrażnione. Krople można stosować w dodatku w sytuacji nadmiernego łzawienia. Naturalne substancje nie podrażnią nawet szczególnie wrażliwego oka.

Zmęczone oczy mogą skutecznie zmniejszyć nasz komfort i pogorszyć samopoczucie. Pieczenie i ból oczu to uciążliwe objawy, które nie pozwalają skoncentrować się na rutynowych obowiązkach, rozpraszają nas i powodują, że czujemy się zmęczeni.

Naszym sprzymierzeńcem, który efektywnie zniweluje te objawy, są krople do oczu Hyal-Drop multi. Bez obaw można stosować je tak często, jak istnieje potrzeba. Charakterystyka kropli do oczu Hyal-Drop multi: Dbanie o narząd wzroku powinno należeć do powszednich czynności, realizowanych każdego dnia.

Dotyczy to szczególnie tych osób, które mają suche, wrażliwe oczy, i które nieraz przebywają w klimatyzowanych pomieszczeniach. Przesuszone oczy mogą być na dodatek skutkiem przyjmowania niektórych leków albo oddziaływaniem dymu papierosowego.

też zanieczyszczone środowisko może produktywnie zniżyć nasz komfort widzenia i sprawić, że oczy staną się zaczerwienione i podrażnione. Krople Hyal-Drop multi pozwolą ci poczuć ulgę, nawilżą oko i sprawią, iż będzie wyglądało na wypoczęte.

Niewątpliwą zaletą preparatu jest to,stosowany może być ponadto poprzez osoby noszące soczewki kontaktowe. Starczy zaaplikować je w trakcie noszenia soczewki (dotyczy to jednocześnie soczewek miękkich, jak i twardych).

elementy, które wykorzystano do stworzenia kropli Hyal-Drop multi, zadbają o to,możliwe było dłuższe odczuwanie komfortu, choćby podczas wielogodzinnego noszenia soczewek. Właściwości kropli do oczu Hyal-Drop multi: krople Hyal-Drop multi nie zawierają konserwantów, mogą być użytkowane poprzez 12 tygodni po otwarciu, zawierają kwas hialuronowy, naturalny biopolimer, obecny w strukturze ludzkiego oka i łzach, mogą być stosowane długotrwale, nadają się do wszelkich rodzajów soczewek kontaktowych, są szczególnie proste i bezpieczne w użyciu.

Skład: kwas hialuronowy 0,24%, woda jałowa, chlorek sodu, chlorek potasu, wodorofosforan sodu dwunastowodny, diwodorofosforan dwuwodny. Krople do oczu przystępne są dodatkowo w zestawie: Hyal-Drop multi 10 ml zestaw 2 szt.