Bausch&lomb Hyal drop multi 10 ml

5 ofert od 23,99 zł do 32,83 zł
Szczegóły
Producent Bausch&Lomb
EAN 4049649000039
Pojemność 10 ml
Opis

Krople do oczu Hyal-Drop multi nawilżą i przyjemnie odświeżą powierzchnię Twoich oczu, a tym samym na długo złagodzą objawy suchego oka. Jeśli więc męczy się pieczenie, zaczerwienienie oka lub uczucie piasku w oku, zobacz to progresywne rozwiązanie i zadbaj o swój rutynowy komfort.

Ochrona przed infekcjami i mikrourazami - regularne stosowanie kropli do oczu zniża ryzyko infekcji narządu wzroku oraz mikrourazów. Aspekt ten jest szczególnie ważny u osób korzystających z soczewek kontaktowych.

Błyskawiczne nawilżenie oczu - dzięki licznym i starannie przypasowanym substancjom nawilżającym krople w zaledwie kilka sekund od aplikacji przywracają oczom korzystną wilgotność, eliminując tym samym problem ich suchości i zaczerwienienia.

Bez konieczności zdejmowania soczewek - krople możesz aplikować dodatkowo wtedy, kiedy masz już założone soczewki. I dotyczy to jednocześnie miękkich, jak i twardych szkieł kontaktowych. Lepszy aplikator - samodzielna aplikacja kropli do oczu może sprawiać problemy.

Twórcy Hyal-Drop Multi wiedzą o tym, dlatego swój produkt wzbogacili o łatwiejszy w obsłudze aplikator, który dozuje ilość preparatu jeszcze lepiej dostosowaną do objętości worka spojówkowego. Brak konserwantów - skład opisywanych kropli do oczu pozbawiony jest jakichkolwiek środków konserwujących, dzięki temu jest stosowny dla alergików i osób o wrażliwych oczach.

Możliwość przedłużonego wykorzystywania - typowe krople do oczu mogą być używane przez maksymalnie cztery tygodnie od otwarcia. Hyal-Drop Multi są jeszcze komfortowojsze, bo służą nawet poprzez dwanaście tygodni, bez najmniejszego ryzyka infekcji i podrażnień.

Charakterystyka kropli do oczu Hyal-Drop multi: nowoczesne rozwiązanie zastrzeżonego mechanizmu z pompką powoduje, że krople Hyal-Drop multi odpowiadają na współczesną wzmożoną potrzebę rozwiązania problemu nawilżania oczu.

Wielu osobom samodzielne wpuszczanie kropli do oka sprawia problem. Pojemniczek do kropli Hyal-Drop multi został zaprojektowany tak, aby maksymalnie ułatwić i uskutecznić aplikację preparatu. Dzięki czemu ekspresowo i bezproblemowo uda ci się samodzielnie wpuścić krople do oka.

Preparat rewelacyjnie sprawdzi się u osób, których oczy są suche i podrażnione. Krople można stosować dodatkowo w sytuacji nadmiernego łzawienia. Naturalne substancje nie podrażnią nawet niezwykle wrażliwego oka.

Zmęczone oczy mogą wydajnie ograniczyć nasz komfort i pogorszyć samopoczucie. Pieczenie i ból oczu to uciążliwe objawy, które nie pozwalają skoncentrować się na powszednich obowiązkach, rozpraszają nas i sprawiają, iż czujemy się zmęczeni.

Naszym sprzymierzeńcem, który efektywnie zniweluje te objawy, są krople do oczu Hyal-Drop multi. Bez obaw można stosować je tak często, jak istnieje potrzeba. Charakterystyka kropli do oczu Hyal-Drop multi: Dbanie o narząd wzroku powinno należeć do rutynowych czynności, realizowanych każdego dnia.

Dotyczy to istotnie tych osób, które posiadają suche, wrażliwe oczy, i które niejednokrotnie przebywają w klimatyzowanych pomieszczeniach. Przesuszone oczy mogą być na dodatek rezultatem przyjmowania niektórych leków albo oddziaływaniem dymu papierosowego.

jeszcze zanieczyszczone środowisko może wydajnie obniżyć nasz komfort widzenia i sprawić, że oczy staną się zaczerwienione i podrażnione. Krople Hyal-Drop multi pozwolą ci poczuć ulgę, nawilżą oko i sprawią, że będzie wyglądało na wypoczęte.

Niewątpliwą zaletą preparatu jest to,wykorzystywany może być też przez osoby noszące soczewki kontaktowe. Starczy zaaplikować je podczas noszenia soczewki (dotyczy to równocześnie soczewek miękkich, jak i twardych).

komponenty, które wykorzystano do stworzenia kropli Hyal-Drop multi, zadbają o to,realne było dłuższe odczuwanie komfortu, nawet podczas wielogodzinnego noszenia soczewek. Parametry kropli do oczu Hyal-Drop multi: krople Hyal-Drop multi nie zawierają konserwantów, mogą być użytkowane poprzez 12 tygodni po otwarciu, zawierają kwas hialuronowy, naturalny biopolimer, obecny w strukturze ludzkiego oka i łzach, mogą być użytkowane długotrwale, nadają się do wszelkich rodzajów soczewek kontaktowych, są nad wyraz proste i bezpieczne w użyciu.

Skład: kwas hialuronowy 0,24%, woda jałowa, chlorek sodu, chlorek potasu, wodorofosforan sodu dwunastowodny, diwodorofosforan dwuwodny. Krople do oczu dostępne są również w komplecie: Hyal-Drop multi 10 ml pakiet 2 szt.