Bausch&lomb Hyal drop multi 10 ml

5 ofert od 23,99 zł do 32,83 zł
Szczegóły
Producent Bausch&Lomb
EAN 4049649000039
Pojemność 10 ml
Opis

Krople do oczu Hyal-Drop multi nawilżą i przyjemnie odświeżą powierzchnię Twoich oczu, a tym samym na długo złagodzą objawy suchego oka. Jeśli więc męczy się pieczenie, zaczerwienienie oka lub uczucie piasku w oku, zobacz to progresywne rozwiązanie i zadbaj o swój rutynowy komfort.

Charakterystyka kropli do oczu Hyal-Drop multi: postępowe rozwiązanie opatentowanego mechanizmu z pompką powoduje, iż krople Hyal-Drop multi odpowiadają na współczesną wzmożoną potrzebę rozwiązania problemu nawilżania oczu.

Wielu osobom samodzielne wpuszczanie kropli do oka sprawia problem. Pojemniczek do kropli Hyal-Drop multi został zaprojektowany tak, aby maksymalnie ułatwić i uskutecznić aplikację preparatu. Dzięki czemu prędko i bez problemu uda ci się samodzielnie wpuścić krople do oka.

Preparat nieprzeciętnie spełni oczekiwania u osób, których oczy są suche i podrażnione. Krople można stosować jeszcze w sytuacji nadmiernego łzawienia. Naturalne substancje nie podrażnią choćby szczególnie wrażliwego oka.

Zmęczone oczy mogą sprawnie zmniejszyć nasz komfort i pogorszyć samopoczucie. Pieczenie i ból oczu to uciążliwe objawy, które nie pozwalają skoncentrować się na rutynowych obowiązkach, rozpraszają nas i powodują, że czujemy się zmęczeni.

Naszym sprzymierzeńcem, który sprawnie zniweluje te objawy, są krople do oczu Hyal-Drop multi. Bez obaw można stosować je tak często, jak istnieje potrzeba. Charakterystyka kropli do oczu Hyal-Drop multi: Dbanie o narząd wzroku powinno należeć do codziennych czynności, realizowanych każdego dnia.

Dotyczy to nad wyraz tych osób, które posiadają suche, wrażliwe oczy, i które często przebywają w klimatyzowanych pomieszczeniach. Przesuszone oczy mogą być ponadto skutkiem przyjmowania niektórych leków albo oddziaływaniem dymu papierosowego.

jeszcze zanieczyszczone środowisko może produktywnie zniżyć nasz komfort widzenia i sprawić, iż oczy staną się zaczerwienione i podrażnione. Krople Hyal-Drop multi pozwolą ci poczuć ulgę, nawilżą oko i sprawią, że będzie wyglądało na wypoczęte.

Niewątpliwą zaletą preparatu jest to,użytkowany może być dodatkowo poprzez osoby noszące soczewki kontaktowe. Wystarczy zaaplikować je w trakcie noszenia soczewki (dotyczy to zarówno soczewek miękkich, jak i twardych).

elementy, które zastosowano do stworzenia kropli Hyal-Drop multi, zadbają o to,realne było dłuższe odczuwanie komfortu, nawet w trakcie wielogodzinnego noszenia soczewek. Atrybuty kropli do oczu Hyal-Drop multi: krople Hyal-Drop multi nie zawierają konserwantów, mogą być wykorzystywane poprzez 12 tygodni po otwarciu, zawierają kwas hialuronowy, naturalny biopolimer, obecny w strukturze ludzkiego oka i łzach, mogą być stosowane długotrwale, nadają się do wszelkich rodzajów soczewek kontaktowych, są szczególnie proste i bezpieczne w użyciu.

Skład: kwas hialuronowy 0,24%, woda jałowa, chlorek sodu, chlorek potasu, wodorofosforan sodu dwunastowodny, diwodorofosforan dwuwodny. Krople do oczu przystępne są jeszcze w komplecie: Hyal-Drop multi 10 ml zestaw 2 szt.