34083/11/16 - lampa łazienkowa, kinkiet mybathroom hydrate 3xg9/28w/230v marki Philips

3 ofert od 279,0 zł do 531,19 zł
Szczegóły
Producent Philips
EAN 8718291474449
Opis

cechy towaru

 • Naturalny odcień skóry dzięki światłu wysokiej jakości

  Ta lampa łazienkowa Philips oddaje barwy w naturalny i wierny sposób — tak jak słońce.

 • Ciepłe, białe światło

  Światło może mieć przeróżne temperatury barwowe oznaczane przy pomocy jednostek zwanych kelwinami (K). Lampy o niskiej wartości kelwinów zapewniają ciepłe, bardziej przytulne światło, natomiast lampy o wysokiej wartości kelwinów dają chłodne, bardziej pobudzające światło. Ta lampa marki Philips rzuca ciepłe, białe światło, które gwarantuje przytulną atmosferę.

 • Do zestawu za każdym razem dołączamy żarówki marki Philips

  W pakiecie znajdują się wysokiej jakości, energooszczędne żarówki Philips EcoHalo, które pozwalają osiągnąć najlepszy efekt oświetleniowy.

 • Regulacja natężenia światła za pomocą regulatora przyciemniania

  Ta lampa marki Philips jest zaopatrzona w funkcję regulacji natężenia światła przy pomocy regulatora przyciemniania (niedołączony do zestawu). Dzięki czemu można uwydatnić aranżacji lub stworzyć genialną atmosferę na każdą okazję — niezależnie od tego, czy chodzi o romantyczną kolację we dwoje czy o relaks z rodziną i przyjaciółmi w salonie.

 • Oszczędność energii

  Ta energooszczędna lampa firmy Philips zużywa mniej energii tradycyjne źródła światła, co pozwala obniżyć rachunki za prąd i przyczynia się do ochrony środowiska.

 • IP21, artykuł perfekcyjnie nadający się do wykorzystywania w łazience

  Ta lampa łazienkowa Philips pozostała zaprojektowana pod kątem wilgotnych miejsc i przeszła rygorystyczne testy, które potwierdziły jej wytrzymałość na wodę. Poziom IP określają dwie liczby: pierwsza to poziom ochrony przeciw kurzowi, a druga przeciw wodzie. Poziom IP21 oznacza, że lampa ta jest zabezpieczona przed kapiącą wodą.

 • Przycisk włączania / wyłączania na lampie

  Dyskretnie umieszczony na lampie przycisk nietrudne włączanie i wyłączanie światła.

 • Wyjście przewodu

  Wyjście przewodu pozwala zamontować lampę na ścianie przy użyciu zwykłego kołka.