Kinkiet ogrodowy Philips myGarden / 15388/30/16, E14040200625

3 ofert od 85,0 zł do 170,94 zł
Szczegóły
Producent Philips
EAN 8718291443605
Opis

parametry produktu

 • przyjazne i spokojne światło

  detektor ruchu włącza się samoczynnie, gdy wracasz do domu, i powiadamia Cię, gdy ktoś przyjedzie.

 • prosta konfiguracja czujnika

  Prosta konfiguracja pozwala ustawić, kiedy i na jak długo automatyczny czujka włącza lampę albo lampy.

 • Oszczędność energii

  Ta lampa producenta Philips zużywa mniej energii klasyczne źródła światła, co pozwala zniżyć rachunki za prąd i przyczynia się do ochrony środowiska.

 • Wodoodporność

  Ta lampa Philips została zaprojektowana pod kątem wilgotnych miejsc i przeszła rygorystyczne testy, które potwierdziły jej niepodatność na wodę. Poziom IP określają dwie liczby: pierwsza to poziom ochrony przeciw kurzowi, a druga przeciw wodzie. Poziom IP44 oznacza, iż jest odporna na zachlapania. To czyni z niej rewelacyjną lampę do zastosowań zewnętrznych.

 • ozdobne oświetlenie zewnętrzne

  Oświetlenie zewnętrzne może poprawić wygląd ogrodu albo przestrzeni wokół domu poprzez podświetlenie przyciągających uwagę części, rozświetlenie ścieżek lub stworzenie wyśmienitej atmosfery podczas niezapomnianych wieczorów z rodziną i przyjaciółmi. Właśnie dla takich zastosowań producent Philips stworzyła myGarden, czyli kolekcję błyskotliwych, ozdobnych, zewnętrznych opraw oświetleniowych charakteryzujących się klasą i funkcjonalnością. Wszystko po to, żeby można było w pełni wykorzystać przestrzeń zewnętrzną i nadać jej własny styl.

 • Wybierz, aby uzyskać klasyczny efekt

  Ta zaprojektowana w Europie lampa o nieszablonowym wzorze pozwala osiągnąć konwencjonalny efekt na zewnątrz.

 • Wybierz do oświetlenia ścian

  Wykorzystaj przystępną przestrzeń. Ten kinkiet jest wspaniały do zamontowania w pobliżu drzwi wejściowych albo na ścianach tarasu.

 • Wysokiej jakości aluminium i nadzwyczajne tworzywa sztuczne

  Ta lampa Philips pozostała zaprojektowana specjalnie do zastosowań zewnętrznych. Jest trwała i będzie oświetlać ogród przez długi czas. Pozostała wytworzona z wysokiej jakości odlewanego aluminium i idealnych tworzyw nienaturalnych.

 • mocne światło

  Ta lampa zewnętrzna daje konkretne, ciepłe, białe światło. Jasny strumień światła trafnie oświetli Twój ogród albo taras.