Kinkiet lampa ścienna Aldex Literka A 2x40W E14 biała 797S/A, 797S/A

Szczegóły
Producent ALDEX
EAN 5904798636531
Opis

Sklep =mlamp.pl= przedstawia oryginalny plafon, który sprawdzi się rewelacyjnie w pokoju dziecięcym lub młodzieżowym. Kolekcja ta pozwoli Ci na stworzenie indywidualnego wyglądu w każdym pomieszczeniu.

Oprawa będzie świetnym prezentem dla Twojego dziecka lub bliskiej osoby. Możesz umieścić w pokoju inicjały lub krótki napis. Ten model w profilu białej litery A ma miejsce na dwa źródła światła, których blask łagodnie rozświetli Twoje wnętrze.

Prezentowana lampa ma miejsce na dwa źródła światła. Specyfikacja: Materiały: metal Kolor: biały wymiary: Wysokość całkowita: 31 cm Szerokość: 31 cm Głębokość: 7 cm Regulacja kąta światła: nie przewód z wtyczką: brak Włącznik: brak Stopień szczelności: IP20 Źródła światła (brak w pakiecie): 2 x E14 / 230V / max 40W (łącznie 80W) Oprawa dobrana jest do źródeł światła o klasach energetycznych od A++ do E oraz żarówek LED o dowolnej mocy.

towar dokumenty zgodności i objęty jest GWARANCJĄ PRODUCENTA. Zestaw posiada instrukcję obsługi i elementy konieczne do złożenia sprzętu.