Sigma Kinkiet fredo koło 1 x 60 w e27 czarny

2 ofert od 69,98 zł do 72,57 zł
Szczegóły
Producent Sigma
EAN 5902846812876
Opis

Kinkiet Sigma Fredo Koło 31527 to szykowna lampa ścienna wykonana z metalu pomalowanego proszkowo na odcień czarny. Oprawa składa się z rozety, ramienia o długości 11 cm i dwóch okręgów. Tego typu lampa ścienna jest bardzo wszechstronna w aranżacji, zwykle ze względu na swoją ascetyczną stylistykę i czarny kolor.

Kinkiet może być umieszczony w korytarzu i w kuchni, salonie albo sypialni, gdzie będzie stanowić ergonomiczne, boczne źródło światła oraz szykowny element dekoracji wnętrza. Fredo producenta Sigma to spora kolekcja opraw oświetleniowych, w skład której wchodzą lampy wiszące, sufitowe, kinkiety i lampy nocne, w zarysie kwadratu i koła, w odcieniu czarnym i białym.

Wszystkie produkty zaprezentowano u dołu strony. Sigma to polska marka, z siedzibą w Częstochowie, która zajmuje się produkcją oświetlenia ozdobnego asygnowanego do aranżacji wewnątrz pomieszczenia, w przestrzeni prywatnej i firmowej.

Lampy Sigma eksportowane są do całej Europy. Wśród głównych zalet oświetlenia Sigma głównie wskazuje się na ciekawą stylistykę, dbałe wykończenie, wysoką jakość zaimplementowanych do produkcji i dostępną cenę.

Średnica szerszego okręgu kinkietu Sigma Fredo Koło 31527 wynosi 25 cm, natomiast mniejszego 17 cm. Średnica rozety to 8 cm. Długość ramienia, jak wspomniano na początku, wynosi 11 cm. Całkowity odstęp lampy od ściany to 17 cm.

artykuł nie wbudowanego włącznika. Kinkiet Sigma Fredo Koło 31527 wykonano z metalu. Materiał ten jest szczególnie wytrzymały i wytrzymały na uszkodzenia, co stanowi istotną zaletę w sytuacji lamp ściennych.

Tego typu oprawy, bardziej niżeli inne lampy, narażone są na kontakt fizyczny i osiągalne obtłuczenia albo odkształcenia. Metalowa budowa pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo użytkowania oraz jego wytrzymałość.

w środku oprawy umieszczono trzonek E27, który zezwala na wykorzystanie jednej żarówki o mocy maksymalnej 60 W, co daje dużo światła. Kinkiet współpracuje także z żarówkami LED, co pozwala na pokaźne zmniejszenie zużycia energii oraz uzyskanie jeszcze pokaźniejszej mocy oraz dobór dowolnej barwy światła.

Żarówki LED E27 proponowane do lampy Fredo Koło 31527 zaprezentowano na dole strony. Polecamy czarny kinkiet Sigma Fredo Koło 31527 każdej osobie, która szuka wytrzymałego, wytwornego i przystępnego cenowo oświetlenia ściennego.

Lampa Fredo to nie tylko cenne źródło bocznego światła, ale także wyśmienity komponent dekoracji wnętrza.