EGLO 86812 - Lampa Plafon Kinkiet OPTICA 2xE27/60W biały/opalone szkło, 86812

3 ofert od 259,90 zł do 490,83 zł
Szczegóły
Producent Eglo
EAN 9002759868123
Opis

tradycyjna, a zarazem minimalistyczna. Taka właśnie jest lampa z linii OPTICA. Szklany klosz w białym odcieniu ma opływową i kulistą formę. Ten komponent konstrukcji utrzymywany jest poprzez część metalową.

Zatem gdzie zamieścić prezentowany model oświetlenia? W przestronnym salonie, a może w przytulnej sypialni? atrakcyjna oprawa znajdzie zastosowanie w każdym miejscu w Twoim domu. Dzięki niej uwypuklimy walory danego wnętrza – prywatnego lub komercyjnego.

Oprawy znakomicie prezentują się pojedynczo, a także jako instalacje świetlne, tworząc niesamowite efekty eksponujące nieszablonowy aranżacja i charakter Twoich pomieszczeń. Prezentowana lampa ma miejsce na dwa źródła światła.

Specyfikacja: Materiały: metal / szkło Wykończenie: nikiel satynowany Kolor: biały wymiary: Wysokość całkowita: 35 cm Szerokość: 35 cm Głębokość (odległość odściany): 21 cm Waga: 2,6 kg Regulacja kąta światła: nie kabel z wtyczką: nie Stopień szczelności: IP20 Źródła światła (brak w komplecie): 2 x E27 / 230V / max 60W (łącznie 120W) Oprawa dobrana jest do źródeł światła o klasach energetycznych od A++ do E oraz żarówek LED o dowolnej mocy.

produkt atesty zgodności i objęty jest GWARANCJĄ PRODUCENTA. Pakiet zawiera instrukcję obsługi oraz części niezbędne do złożenia sprzętu. Klasyczna, a zarazem bezkompromisowa. Taka właśnie jest lampa z linii OPTICA.

Szklany klosz w białym kolorze posiada opływową i kulistą formę. Ten składnik konstrukcji utrzymywany jest przez część metalową. Zatem gdzie zamieścić prezentowany model oświetlenia? W przestronnym salonie, a może w przytulnej sypialni? efektowna oprawa odszuka zastosowanie w każdym miejscu w Twoim domu.

Dzięki niej uwypuklimy walory danego wnętrza – prywatnego albo komercyjnego. Oprawy wyśmienicie prezentują się pojedynczo, a także jako instalacje świetlne, tworząc niesamowite efekty akcentujące nieszablonowy wystrój i charakter Twoich pomieszczeń.

Prezentowana lampa posiada miejsce na dwa źródła światła. Specyfikacja: Materiały: metal / szkło Wykończenie: nikiel satynowany Kolor: biały rozmiary: Wysokość pełna: 35 cm Szerokość: 35 cm Głębokość (odległość odściany): 21 cm Waga: 2,6 kg Regulacja kąta światła: nie kabel z wtyczką: nie Stopień szczelności: IP20 Źródła światła (brak w komplecie): 2 x E27 / 230V / max 60W (łącznie 120W) Oprawa dopasowana jest do źródeł światła o klasach energetycznych od A++ do E, a także żarówek LED o dowolnej mocy.

artykuł certyfikaty zgodności i objęty jest GWARANCJĄ PRODUCENTA. Zestaw zawiera instrukcję obsługi, a także komponenty potrzebne do złożenia sprzętu.