nc260 kamera ip hd bezprzewowoda z trybem nocnym marki Tp-link

  • Kamera IP TP-LINK NC260
    Kamera IP NC260 TP-LINK to idealne rozwiązanie do użytku domowego i biurowego, pozwalające kontrolować wszystko, na czym zależy ci najbardziej, dając poczucie komfortu, niezależnie od sytuacji.Monitoring w dowolnym czasie i miejscu za pomocą aplikacj...
Szczegóły
Producent TP-LINK
EAN 6935364097103
Opis

Kamera IP NC260 TP-LINK to genialne rozwiązanie do wykorzystania domowego i biurowego, zezwalające kontrolować wszystko, na czym zależy ci najszczególniej, dając poczucie komfortu, niezależnie od sytuacji.Monitoring w dowolnym czasie i miejscu przy pomocy aplikacji tpCameraAplikacja tpCamera na smartfony i notebookty umożliwia nagrywanie filmów, robienie fotografii i kontrolę bieżącej sytuacji wszędzie, gdzie połączenie internetowe jest możliwe.

Niezależnie od tego czy pracujesz, czy odpoczywasz, nigdy nie przegapisz tego co najważniejsze. Dzięki NC250 za każdym razem będziesz posiadać wszystko pod kontrolą.Postaw na jakość obrazuObraz o rozdzielczości 720p HD sprawia, iż nagrywanie przy pomocy NC260 jest szczególnie proste i gwarantuje wysoką jakość obrazu.Bądź na bieżąco dzięki funkcji wykrywania ruchu i dźwięku, a także natychmiastowym powiadomieniomSkonfiguruj NC260, żeby otrzymywać natychmiastowe powiadomienia na skrzynkę mailową w sytuacji wykrycia ruchu albo dźwięku.

Pozwoli to na kontrolę bieżącej sytuacji i zapewni spokój ducha.Połączenie bezprzewodowe 300Mb/s dla płynnej transmisji wideo i wielkiego zasięgu sieciStabilne, szybkie połączenie bezprzewodowe do 300Mb/s zezwala na strumieniową transmisję video bez żadnych zakłóceń.

dodatkowo, dzięki funkcji Wi-Fi Extender, urządzenie NC260 może zwiększyć zasięg twojej sieci bezprzewodowej. Tryb nocnyCałodobowy monitoring