Kardio-Test KTA-168

Szczegóły
Producent Kardio-Test
Funkcja czasu i daty tak
Pomiar pulsu tak
EAN
  • 5904730740029
  • 5904730740531
Opis

Ciśnieniomierz elektroniczny nadgarstkowy KTA-168 automatyczny cyfrowy ciśnieniomierz nadgarstkowy TECH-MED TMA-250Bardzo precyzyjny cyfrowy ciśnieniomierz nadgarstkowy z fukcją wykrywania objawów arytmii serce i z trzema niezależnymi kanałami pamięci KTA-168 KARDIO TEST KTA 168 jest to całkowicie zautomatyzowany aparat do pomiaru ciśnienia krwi i tętna zakładany na nadgarstek.

Aparat jest prosty w użyciu i genialnie nadaje się do realizowania rutynowych pomiarów. Duży wyświetlacz usprawnia odczyt ciśnienia skurczowego, rozkurczowego oraz tętna po zakończeniu każdego pomiaru. Poziom ciśnienia powietrza w mankiecie jest programowany automatycznie, zgodnie z indywidualnym ciśnieniem skurczowym (systolicznym) pacjenta.

na dodatek zaimplementowana pamięć zezwala na przechowywanie maksymalnie 3x40 ostatnich wyników pomiarów co jest szczególnie wygodne dla 3 użytkowników, którzy chcą regularnie kontrolować i obserwować swoje ciśnienie.

Ciśnieniomierz nadgarstkowy KTA 168 jest niewiele znaczący i przystępny do przenoszenia co sprawia,perfekcyjnie pasuje do użytkowania w domu i w podróży. Pomiary ciśnienia realizowane tym aparatem są równorzędne z pomiarami wykonywanymi poprzez wykwalifikowanych pracowników służby zdrowia z wykorzystaniem klasycznego mankietu i stetoskopu metodą osłuchową.

Pod warunkiem dokonywania pomiaru w adekwatnej pozycji ciała i ręki. Ciśnieniomierz KTA 168 jest chroniony programem gwarancyjnym obejmującym wady produkcyjne. SPECYFIKACJA kompletnie automatyczny, prosty pomiar na nadgarstku za pomocą jednego przycisku szybki i bardzo staranny pomiar wykrywa objawy arytmii serca (IHB) wskaźnik poziomu ciśnienia krwi wg klasyfikacji WHO Czytelny ekran cyfrowy Pamięć: 3x40 ostatnich wyników w każdym kanale Funkcja obliczania średniej z wyników ostatnich 3 pomiarów technika Fuzzy Logic zapewniająca najdokładniejszy pomiar.

Zakres pomiarowy: 20 - 280 mmHg Funkcja daty i godziny skrupulatność: +/- 3 mmHg Puls +/- 5% Zasilanie: 2 baterie “AAA" 1,5V Oszczędność baterii - aparat samoczynnie wyłącza się po 1 minucie wykonany zgodnie z międzynarodowymi normami: ISO, MDD, CE Ciśnieniomierze są zarejestrowane jako urządzenia medyczne w URZĘDZIE REJESTRACJI produktÓW LECZNICZYCH, WYROBÓW MEDYCZNYCH I artykułÓW BIOBÓJCZYCH, co zagwarantuje wysoką dokładność ich wskazań.